Novinky

17.03.2020 - ESHOP stále dostupný

  Vzhľadom na momentálnu situáciu v krajine a v zahraničí Vás chceme informovať, že internetový obchod je plne funkčný. Expedujeme v pravidelných intervaloch.  viac »

19.03.2020 - Ako platiť !?

  Vážený zákazníci, radi by sme Vás najmä v mene spoločnosti GLS poprosili, aby ste pri nákupe cez náš internetový obchod čo možno najviac preferovali bezhotovostnú platbu, z dôvodu obmedzenia osobného kontaktu v čo najvačšej miere.  viac »

30.09.2019 - Jesenné kvety

Jeseň nie je len o chladnom, depresívnejšom období a skrátení teplých letných dní. Je to obdobie farieb. Nenechajte Váš balkón, okno či záhradu chladným a pustými miestom. Na jesennú výzdobu je ideálny vres. Dekorácie či jesennú nádobu môžete ozdobiť aj inými rastlinami, ktoré nám ich kombináciami vytvoria rôznofarebný aranžmán.  Heucherella ´Gold Zebra´                    ... viac »

Používateľ webu, www.stromo.sk , so sídlom Kvetová 514/26 Bojnice 97201, IČ:42140765 , ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovánie webových stránok a pre analytické účely a v prípade Vašeho súhlasu tiež pre personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím